Klasa Mistrzowska

21.08.2013

Klasa Mistrzowska – Nauka na poziomie Mistrz florystyki, to prawdziwe Floral Design – tworzenie dzieł sztuki, szlifowanie techniki oraz kreatywne myślenie, to główne aspekty nauczania w Szkole Florystycznej Małgorzaty Niskiej.

 

Mistrz florystyki – kreator trendów florystycznych
Nauka na poziomie Mistrz florystyki, to prawdziwe Floral Design – tworzenie dzieł sztuki, szlifowanie techniki oraz kreatywne myślenie, to główne aspekty nauczania w Szkole Florystycznej Małgorzaty Niskiej.
Czerpanie z darów natury, inspiracje architekturą i krajobrazem, to najważniejsze nurty prac florystycznych. Aranżowanie, stylizowanie, komponowanie oraz budowanie aranżacji florystycznych na tym poziomie to już tworzenie prawdziwych dzieł sztuki, które zasługują na najwyższe uznanie.
Szkoła Florystyczna Małgorzaty Niskiej otwiera nabór na klasę Mistrzowską – 7 października 2013, rozpocznie się nowa edycja. Oferujemy system kształcenia w trybie dziennym od poniedziałku do czwartku, w godz. 8:00 – 17:00. Dogodne godziny oraz terminy kursu pozwolą pogodzić pracę zawodową z czasem na naukę.

Naszym zamierzeniem jest stworzenie grupy Mistrzów, którzy pragną przełożyć swoje doświadczenie, wiedzę, pomysłowość i kreatywność w tworzenie kompozycji florystycznych.  Nauczysz się być Managerem i Koordynatorem, który zarządza zespołem i projektami.
W trakcie wspólnych spotkań zadaniem Mistrza będzie tworzenie projektów, rysunków i kosztorysów, a następnie realizowanie założeń, pod okiem Małgorzaty Niskiej – prekursorki  Florystyki w Polsce i prowadzącej grupę.
Jeśli zastanawiasz się nad podniesieniem swoich kwalifikacji, a posiadasz już Dyplom Florysty, ale ciągle szukasz sowiej drogi, zapisz się na najwyższy poziom nauczania jaki oferujemy. Dołącz do najlepszych Florystów w Polsce i nie tylko…

Proces nauczania na poziomie mistrzowskim to przede wszystkim:

Florystyka ślubna/ Dekoracje kościoła/ Wiązanki ślubne/ Kompozycje
Dekoracja pomieszczeń/ Wystawiennictwo
Aranżowanie Ogrodów/ Tarasów/ Balkonów
Florystyka okolicznościowa/ Bukiety
Florystyka ofiarna/ żałobna
Tworzenie naczyń
Organizacja wnętrza salonu florystycznego/
Kompozycje z roślin trwałych
Egzaminy/ Pokazy

Nie trać czasu i zapisz się jak najszybciej! Serdecznie zapraszamy!

 

Liczba miejsc ograniczona!

 


Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI