Karolina Ładyżńska

Ukończyła w 2002 roku  SGGW na wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu ze specjalnością: rośliny ozdobne. Następnie kontynuowała edukację na podyplomowym studium SGGW uzyskując tytuł florysty. W roku 2010 zdała egzamin mistrzowski w szkole Małgorzaty Niskiej z drugą lokatą.
Rozwój zawodowy doprowadził ją do uzyskania w 2009 roku uprawnień Międzynarodowego Sędziego Sztuki Florystycznej FLORINT. W 2009 roku oceniała egzaminy w szkole florystycznej w Kownie, której patronuje Peter Hess.
Edukację zawodową rozwija stale na warsztatach i seminariach prowadzonych przez florystów z kraju i za granicy (Gregor Lersch, Peter Hess, Stas Zubov, Max van de Sluis, Annette Kamping, Marijus Gvildys, Agra Maulane i inni) oraz bierze udział w konkursach i meetingach za granicą (Włochy, Hiszpania, Litwa, Szwecja, Dania, Niemcy).
Dodatkową formą działalności i rozwoju jest Land Art, tworzony zarówno w Polsce jak i podczas międzynarodowych spotkań za granicą. Stale współpracuje z biurem Kwiatowym Holandia, prowadzi pokazy i szkolenia florystyczne, promuje kwiaty w prasie fachowej i popularnej oraz programach telewizyjnych i radiowych. Publikuje swoje prace zarówno w czasopismach jak i zbiorczych wydawnictwach takich jak Floral Annual 08/09, 10/11.


Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI