Magdalena Birula-Białynicka

Ukończyła w 2004 roku Szkołę Florystyczną Małgorzaty Niskiej otrzymując tytuł mistrza florystyki. Następnie kontynuowała rozwój zawodowy uzyskując uprawnienia Międzynarodowego Sędziego Sztuki Florystycznej FLORINT (Amsterdam 2006).
W 2007 roku brała udział w V Międzynarodowych Mistrzostwach Polski, zdobywając tytuł     I-go vice Mistrza Polski.
Od momentu uzyskania uprawnień sędziego była członkiem jury konkursów florystycznych (Mistrzostwa Pomorza 2007, Mistrzostwa Czech – Decinska Kotva 2008, 2009) oraz egzaminów zawodowych (Szkoła Florystyczna Małgorzaty Niskiej, szkoła florystyczna w Kownie – patronat Peter Hess).
Kontynuuje edukację zawodową na warsztatach i seminariach prowadzonych przez florystów z kraju i za granicy (Gregor Lersch, Peter Hess, Max van de Sluis, Annette Kamping, Marijus Gvildys, Agra Maulane i inni) oraz bierze udział w konkursach i meetingach za granicą (Włochy, Hiszpania, Litwa, Szwecja, Dania, Czechy, Niemcy). Dodatkową formą działalności i rozwoju jest Land Art, tworzony zarówno w Polsce jak i podczas międzynarodowych spotkań za granicą. Stale współpracuje z biurem Kwiatowym Holandia, prowadzi pokazy i szkolenia florystyczne, promuje kwiaty w prasie fachowej i popularnej oraz programach telewizyjnych i radiowych.

Publikuje swoje prace zarówno w czasopismach jak i zbiorczych wydawnictwach takich jak Floral Annual 08/09.


Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI