fbpx

Kursy

Mistrz florystyki

Nowość! Kurs Mistrz florystyki przygotowujący do egzaminu mistrzowskiego w pół roku.

czytaj więcej

Podstawy florystyki

Podstawy florystyki – dzięki temu szkoleniu dowiesz się, czy jest to „coś” dla Ciebie!

Jest to kurs przeznaczony specjalnie dla osób początkujących. Nauczymy Was swobodnego wykonywania aranżacji florystycznych najczęściej wykonywanych w kwiaciarniach i pracowniach florystycznych. Na kursie przekażemy teoretyczne i praktyczne informacje na temat pielęgnacji kwiatów ciętych i oraz elementarne techniki obsługi klienta i zagadnienia branżowe.

Po zakończeniu kursu Podstawy florystyki uczestnicy otrzymują:

  • Dyplom ukończenia kursu
  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z rozp. MEN z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z dnia 8 kwietnia 2019 r.)
czytaj więcej

Kurs Florysta

Nabyta wiedza na kursie Florysta pozwoli Ci być w pełni wykwalifikowanym, samodzielnym i kreatywnym pracownikiem, znającym wszystkie procesy florystyczne. To tutaj dowiesz się: jak założyć własną firmę, gdzie i od kogo kupić świetny materiał do pracy.
Na kursie Florysta nauczysz się łączyć naturę z elementami zdobniczymi, tworząc podstawowe prace masowe, najczęściej wykonywane w kwiaciarni lub salonach florystycznym jak również niepowtarzalne aranżacje florystyczne.

Kurs Florysta prowadzony jest w:

  • trybie dziennym – jeden zjazd w miesiącu od poniedziałku do czwartku (nauka trwa 12 miesięcy)

Potwierdzeniem zdobytych przez Ciebie umiejętności będzie egzamin państwowy złożony przed komisją w Krajowej Izbie Rzemieślniczej składającą się z czołowych Mistrzów Florystyki.

czytaj więcej

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI