fbpx

O nas

Wszyscy chyba zgodzimy się z twierdzeniem, że świat bez kwiatów nie byłby do końca sobą. Znacznie trudniej byłoby nam okazywać radość, wdzięczność, przepraszać czy wyrażać te najważniejsze uczucia… Świat pełen jest osób, dla których kwiaty stanowią ważną część życia. Być może już wkrótce i Państwo zechcą do nich dołączyć. Z nieukrywaną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy. Niezwykłej, bo między innymi jej bohaterem będzie nowa, jeszcze mało znana w Polsce sztuka – „Floral Design”.

Nasze atuty:

  • patrzymy na świat z większym rozmachem – interesujemy się nie tylko kwiatami, fascynuje nas życie. Gdybyśmy znali się tylko na ich odmianach, to nasza wiedza byłaby zbyt skromna. Dlatego też interesujemy się kulturą i trendami. Chcemy być blisko ludzi, aby móc realizować największe florystyczne marzenia. Wciąż poszukujemy nowych i szerszych poglądów, ponieważ wierzymy, że szersza perspektywa pozwala nam dotrzeć do najlepszych i najbardziej niezwykłych rozwiązań.
  • robimy jeden krok do przodu. Wystarczająco dobre projekty są fajne… ale niewystarczająco dobre – wierzymy, że stać Was na więcej, na coś design! Właśnie to z Ciebie wyciągniemy a jeśli oczekujesz więcej, to my więcej wymagamy od samych siebie. Naszym celem jest wychodzenie ponad Twoje oczekiwania.
  • współpracujemy aktywnie na szerokim spektrum – zdajemy sobie sprawę, że sukces osiąga drużyna. Z zaangażowaniem budujemy partnerskie relacje. Zapraszamy do współpracy najlepszych kreatorów tego trendu z różnych zakątków świata. Jesteśmy Szkołą, która lubi pracować razem w wielu dziedzinach niezbędnych do tworzenia florystycznego świata…

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI