fbpx

Historia

Florystyka to filozofia i styl życia z kwiatami,
to kreowanie trendów i budowanie nowego spojrzenia na wykorzystanie roślin w aranżacji wnętrz.

Jesteśmy najlepszą Szkołą Florystyczną…

Szkoła Florystyczna Małgorzaty Niskiej jest najdłużej działającą placówką florystyczną na rynku polskim, powstała w styczniu 2000 r. Założona została przez Małgorzatę Niską – Międzynarodowego Mistrza Florystyki i zdobywczynię wielu nagród i wyróżnień branżowych.

Celem działalności placówki jest profesjonalne kształcenie florystyczne na poziomie floral design.
Autorski program nauczania został stworzony według norm obowiązujących w Unii Europejskiej.

Oferujemy trzy stopniowy system szkoleń, dostosowany do potrzeb Europejskiego rynku: Podstawy Florystyki, Florysta oraz Mistrz florystyki. Ofertę szkoleń wzbogacają liczne, tematyczne warsztaty florystyczne dla profesjonalistów oraz początkujących. Szkoła stawia również duży nacisk na warsztaty rozwoju kreatywnego, które skierowane są dla wszystkich, bez względu na doświadczenie.

Potwierdzeniem zdobytych kwalifikacji są Egzaminy dyplomowe wg kryteriów Europejskiej Federacji Związków Profesjonalnych Florystów (FLORINT – Fédération Européenne des Unions Professionelles des Fleuristes, który honorowany jest w Unii Europejskiej oraz Egzamin Państwowy w Izbie Rzemieślniczej. Absolwenci otrzymują również zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, według standardów Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN).

W ciągu roku w Szkole odbywają się liczne wydarzenia, happeningi i imprezy florystyczne. Cykliczne wyjazdy plenerowe, wystawy prac egzaminacyjnych, widowiskowe Gale, które przyciągają zarówno Absolwentów Szkoły, osoby z branży, Media, jak i wszystkich miłośników Florystyki.

Szkoła współpracuje z wieloma firmami prywatnymi, agencjami reklamowymi, realizuje liczne projekty i bierze udział w wielu inicjatywach społecznych.

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI