Ślub marzeń – stylizacje

Terminy:

  • 03.06.2019

Pięciodniowy specjalistyczny kurs florystyczny

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego z nas, również Naszego klienta. To dzień wymarzony pełen emocji, czaru i piękna. Marzenia oraz pragnienia należy spełniać, a w szczególności dotyczące tego wyjątkowego dnia dla narzeczonych i ich rodzin.
Na kursie Ślub marzeń –  stylizacje  wykonamy z Państwem min. 5-6 różnych stylizacji. Wszystkie ich elementy będzie tworzyć krok po kroku.
Każdą stylizację omówimy, ustalimy jakich elementów ozdobnych należy użyć aby podkreślić daną aranżację. Określimy zakres wykonywanych prac oraz materiał użyty podczas szkolenia. Z każdej stylizacji stworzymy cudowną przestrzeń do uroczystości zaślubin. Podczas ostatniej edycji kursu powstały m.in. takie stylizacje jak: Modern Folk, Ultra Violet, Romantic shabby chic, Greenery czy Pinup. Teraz będą inne, ale równie ciekawe i wyjątkowe.
Wykonamy aranżacje florystyczne przeznaczone do sali weselnej, do sali koktajlowej, sali bankietowej oraz na stoły bufetowe, jak również stylizację ślubu w ogrodzie lub kaplicy. Zaprezentujemy Państwu pasujące do danej stylizacji wiązanki ślubne, ewentualnie wiązanki dla druhen i przypinki dla drużbów.
Do dyspozycji będą ciekawe naczynia, świeczniki, wypożyczone specjalnie do stylizacji obrusy, zastawy, krzesła i pokrowce, stoły jak również okrągłe pergole, postumenty itd.
Na naszym kursie dowiesz się, jak przygotować kalkulacje kosztów ślubnych, przeliczając dokładnie użyty materiał roślinny i materiały techniczne oraz jak najlepiej organizować realizacje i przewóz, do sali weselnej, kościoła czy miejsca zaślubin.
Założeniem naszym, jest praca zespołowa. Wspólnie będziemy tworzyć, ustawiać, dekorować. Na koniec wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową, również z Państwa udziałem.
Powstały w ten sposób materiał zdjęciowy,  będzie wykorzystany do kolejnej edycji katalogu Flowers&Style- ślubne inspiracje. Każdy z uczestników kursu otrzyma na własność jeden egzemplarz katalogu.
Wybrana część materiału zostanie przekazana uczestnikom na nośnikach cyfrowych lub udostępniona przez internet, z prawem umieszczenia na swojej stronie internetowej, fanpage po odpowiednim podpisie.

Wasze korzyści:

– wykonanie w krótkim czasie aż pełnych 5-6 stylizacji ślubnych
– współuczestnictwo w wydaniu katalogu
– pakiet profesjonalnych zdjęć z każdej stylizacji (do użytku własnego na własnej stronie i fanpage)
– katalog na własność po wydaniu publikacji
– asystowanie przy profesjonalnej  sesji zdjęciowej
Certyfikat FLORYSTYCZNY SPECJALISTA ŚLUBNY
– zaświadczenie  o ukończeniu kursu wg wzoru MEN

Kurs skierowany jest do osób z mniejszym i większym doświadczeniem.

Dodatkowe informacje:

  • Termin kursu: 03-07.06.2019 r.
  • Ilość godzin: 50 h lekcyjnych, godz. 8:00-17:00
  • Cena kursu: 1500 zł
  • Wielkość grupy: 10-16 osób
  • Miejsce kursu: …………
  • Oferujemy noclegi u nas w Szkole w Łomiankach k/Warszawy z dostępem do aneksu kuchennego.

Zapraszamy do rejestracji, ilość miejsc ograniczona.

Kurs poprowadzi:

Małgorzata Niska,
Międzynarodowa Mistrzyni Polski 2000,
prekursor florystyki w Polsce
oraz asystenci stylizacji.

W trakcie kursu można wykonywać zdjęcia, ale tylko dla własnych potrzeb dokumentacyjnych.

 

 

 

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania lub zmiany terminu warsztatów.

Informacje o prowadzącym

Małgorzata Niska

Prekursorka florystyki w Polsce, współautorka podstaw programowych w zawodzie Florysta.
Założycielka pierwszej autorskiej szkoły florystycznej w kraju.
Mistrzyni Polski 1998 w układaniu kwiatów, Międzynarodowy Mistrz Polski 2000 r.

Jako pierwszy florysta w Polsce brała udział we Florystycznych Mistrzostwach Europy w 2000 r. zajmując 8 miejsce, oraz w Pucharze Świata w 2002 r. plasując się na miejscu 11.   Zobacz więcej…

Galeria powiązana

Galeria

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI