Bukiety na każdą okazję – klasyka i nowoczesność

Terminy:

  • 20.05.2019

3-dniowy specjalistyczny kurs florystyczny Bukiety na każdą okazję – klasyka i nowoczesność

 

kurs florystyczny bukietyBezspornie podstawową pracą, jaką wykonujemy to bukiety. Imieniny, urodziny i inne uroczystości nie mogą się odbyć bez towarzystwa bukietów. Podpatrując kwiaciarnie czy salony florystyczne mamy wrażenie, że bukiety tam wiązane pochodzą „z jednej fabryki”, trzy różyczki, coś zielonego, wstążka, kawałek sreberka do związania i voila!
A przy tym wszystkim zapominamy o technikach wiązania bukietów, które dodają naszym dziełom niezwykłego kształtu, co za tym idzie podwyższają ich wartości estetyczne.

Dobry bukiet wymaga zdolności manualnych, a uczęszczając na nasz kurs florystyczny Bukiety, nabędziesz ich u nas lub udoskonalisz już posiadane. Krok po kroku poznasz technikę skrętnego układania, grupowania, stopniowania, a w konsekwencji Twoje bukiety będą wyjątkowe, będą dziełem, stworzysz niepowtarzalny prezent, podniesiesz rangę uroczystości tam gdzie Twój bukiet będzie gościć. Pięknie i wyjątkowo zapakowany, dodatkowo zachwyci osobę obdarowywaną.

Wykorzystajmy te 3 dni intensywnie! Łącząc w jedną całość zabawę, naukę i pracę, aby przed klientem czuć się pewnie, profesjonalnie i na czasie. Skoro uznasz, że warto poświęcić trzy dni na nasz kurs florystyczny, aby później udowodnić Swojemu klientowi, że to właśnie Twoje bukiety są najlepsze.

Dodatkowe informacje:

Termin 20-22.05.2019
Koszt kursu: 499 zł.
Zajęcia odbywają się w godzinach: 8:00-17:00.
Miejsce kursu: Łomianki k/Warszawy ul. Kampinoska 22
Możliwy dojazd komunikacją miejską, więcej informacji https://www.florystyka.com/kontakt

Oferujemy noclegi!

 


Informacje o prowadzącym

Małgorzata Niska

Prekursorka florystyki w Polsce, współautorka podstaw programowych w zawodzie Florysta.
Założycielka pierwszej autorskiej szkoły florystycznej w kraju.
Mistrzyni Polski 1998 w układaniu kwiatów, Międzynarodowy Mistrz Polski 2000 r.

Jako pierwszy florysta w Polsce brała udział we Florystycznych Mistrzostwach Europy w 2000 r. zajmując 8 miejsce, oraz w Pucharze Świata w 2002 r. plasując się na miejscu 11.   Zobacz więcej…

Galeria powiązana

Galeria

Zaufali nam

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI